1. Msze św. w Bazylice w niedziele o godz. 9.00, 12.00, 15.00 i o 18.00, a w tygodniu o 11.00 i 18.00. Nabożeństwo Maryjne połączone z Wypominkami o godz. 17.30. Codziennie Apel Maryjny o 21.00.
 2. Do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych, każdego dnia za jedną dusze w czyśćcu cierpiącą, pod zwykłymi warunkami: nawiedzenie cmentarza, spowiedź, Komunia św. i modlitwa w intencjach Ojca św.
 3. Wypominki ­- do środy w Bazylice o godz. 17.30, w pozostałe dni będziemy modlić się za dusze naszych bliskich zmarłych podczas Mszy św., a w niedzielę podczas nabożeństwa Maryjnego o godz. 17.30; w Chełmsku i Kalsku do środy włącznie Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych i Komunia św.: w Chełmsku o godz. 17.00 i w Kalsku o godzinie 19.00.
 4. Chociaż dopiero 11 listopada przypada dzień Imienin Marcina, już dziś pragniemy zawierzyć opiece Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej jego kapłańską drogę podczas Mszy św. o godz. 12.00. Niech Maryja wspiera Go w realizacji powołania i wyprasza potrzebne łaski.
 5. W sobotę 11 listopada św. Marcina z Tours, Bpa – Odpust w kościele seminaryjnym w Gościkowie – Paradyżu.
 6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
 7. Konferencja "Biblia o finansach" odbędzie się w Seminarium Duchownym w Paradyżu dnia 25 listopada. Patronat honorowy nad Konferencją objął Bp Tadeusz Lityński. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej Stowarzyszenia uBIBLIJNIEni.pl
 8. Wsparcie odbudowy katedry: Wszystkim, którzy wspierają odbudowę zniszczonej katedry gorzowskiej, składamy serdeczne „Bóg zapłać!”. Ofiary można składać do skarbony lub zakupić cegiełki, dostępne w naszym sklepie z pamiątkami.
 9. W kiosku obok Bazyliki i w kiosku w kawiarni „Kalwarosa” do nabycia prasa katolicka, jak również różne pamiątki oraz kalendarze na rok 2018.
 10. Dziękujemy za wspieranie Sanktuarium i Kalwarii swoją modlitwą i ofiarą. Życzymy miłego dnia i pobytu w Rokitnie oraz zapraszamy na dobrą kawę.
 11. W sobotę Narodowe Święto Niepodległości – 99. rocznica odzyskania niepodległości. Niech Bóg obdarzy łaską nieba wszystkich, którzy oddali swoje życie w obronie naszej Ojczyzny. Msze św. w bazylice o godz. 11.00 i 18.00.
 12. 12 listopada, w niedzielę, zapraszamy do Skwierzyny, gdzie w kościele pw. Św. Mikołaja o godz. 17.00 będą miały miejsce Nieszpory Ojczyźniane. Księża Misjonarze serdecznie zapraszają do wspólnej modlitwy w intencji Ojczyzny.

Niech Bóg darzy nas błogosławieństwem, a Matka Cierpliwie Słuchająca wspiera swoją opieką!