Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie

  1. Dziś niedziela Chrztu Pańskiego – kończy się okres Narodzenia Pańskiego.
  2. Intencja dla Żywego Różańca: Aby w krajach azjatyckich chrześcijanie, wraz z innymi mniejszościami religijnymi, mogli żyć swoją wiarą w pełnej wolności.
  3. Nauki przedchrzcielne w naszej parafii odbywają się w każdą 2 i 3 niedzielę miesiąca o godz. 16.00. Zapraszamy więc chętnych za tydzień (14.01.) na pierwszą naukę: „Chrzest św. nowym życiem w Chrystusie”, a za dwa tygodnie (21.01) na drugą: „Rola i zadania rodziców w wychowaniu w wierze dziecka”.
  4. W niedzielę 14 stycznia podczas Mszy św. o godz. 12.00 gościć będziemy Chór św. Cecylii działający przy parafii pw. św. Floriana w Chodzieży. Zapraszamy do wspólnego kolędowania.
  5. Pary małżeńskie niezależnie od wieku, światopoglądu, wyznania, stażu małżeńskiego oraz skali dzielących ich problemów, zapraszamy na rekolekcje „SPOTKANIA MAŁŻEŃSKIE – DIALOG WE DWOJE”. Rekolekcje odbędą się w dniach 9-11 lutego b.r. w domu rekolekcyjnym w Rokitnie. Program nastawiony jest na odnowienie więzi małżeńskiej poprzez dialog prowadzony we dwoje. Informacje i zapisy pod nr tel. 601965737.
  6. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza dorosłych, młodzież i dzieci na weekendowe rekolekcje do Lichenia w czasie ferii zimowych (15-18 lutego). Szczegóły na parafialnej stronie internetowej oraz w gablocie.
  7. Wsparcie odbudowy katedry: Wszystkim, którzy wspierają odbudowę zniszczonej katedry gorzowskiej, składamy serdeczne „Bóg zapłać!”. Ofiary można składać do skarbony lub zakupić cegiełki, dostępne w naszym sklepie z pamiątkami.
  8. Dziękujemy za wspieranie Sanktuarium i Kalwarii swoją modlitwą i ofiarą. Życzymy miłego dnia i pobytu w Rokitnie oraz zapraszamy do kawiarenki.

Szczęść Boże!